Arne G. Ruud

CEO

arne.ruud@veso.no

22 96 11 03

Andreas Pedersen

Teknisk selger VESO hygiene

andreas.pedersen@veso.no

+47 411 46 675

Alexander Skaug

Lagersjef

alexander.skaug@veso.no

22 96 11 15

Bledion Hetemi

Innkjøper

bledion.hetemi@veso.no

22 96 11 12

Cornelia Andelic

Farmasøyt

cornelia.andelic@veso.no

22 96 11 00

Kristian Natland

Salgs- og Markedssjef VESO Aqua

kristian.natland@veso.no

922 06 322

Sigmund Sevatdal 

Prosjektleder, PhD, Aqualab Norge & Aqua

sigmund.sevatdal@veso.no 

+47 906 03 785 

Ragnhild Bleken Rud

Salgs- og Markedssjef VESO Hygiene

ragnhild.rud@veso.no

+47 991 59 925

Alexander Lersbryggen

Salgs- og markedssjef Brynsløkken AS

alex@brynslokken.no

936 54 599

Almar Eiriksson

CEO VESO EHF

almar.eiriksson@veso.no

(+354) 8625100

Vebjørn Ohnstad Jr

CEO Brynsløkken AS

vebjorn@brynslokken.no

959 37 372